Úvod / Novinky / Situácia COVID-19

Situácia COVID-19

Rovnako aj našu cestovnú kanceláriu prekvapila vzniknutá situácia okolo pandémie COVID-19, ktorá ovplyvnila prebiehajúce štúdijné programy našich klientov, ktorí zo dňa na deň zostali zatvorení vo svojich hostiteľských rodinách z nariadenia Španielskej vlády o zákaze vychádzania iba vo vymedzených prípadoch a rovnako ako po celom svete prešli na online výučbu.

Niektorí klienti sa rozhodli v tejto situácií vrátiť na Slovensko iný zostali v Španielsku za veľmi obmedzených podmienok vychádzania. Veľmi nás mrzí vzniknutá situácia predovšetkým fakt, že tým bola značne znížena pestrosť a možnosť maximálne využiť náš študijný program z dôvodu zavedených bezpečnostných opatrení. Práve kvôli tomu sa cestovná kancelária Alcanza rozhodla všetkým klientom ktorí boli na štúdijnom pobyte v tomto období bez rozdielu či zostali v Španielsku alebo sa rozhodli vrátiť na Slovensko vystaviť bezplatný voucher na Letný pobyt na leto 2021 v rámci ktorého budú mať aj možnosť zdokonaliť sa v španielskom jazyku nakoľko tento voucher bude obsahovať aj jazykový kurz na súkromnej jazykovej škole. Týmto spôsobom sa rozhodla cestovná kancelária Alcanza dať možnosť svojím klientom zažiť opäť Španielsko otvorené, plné možností a aspoň takouto formou si pripomenúť tie skvelé zážitky znova a pritom sa ešte viac zdokonaliť v španielčine.

Novinky

Archív noviniek »
Alcanza — študijné pobyty v Španielsku

ALCANZA zabezpečuje profesionálny servis v oblasti zahraničného štúdia vo vybraných oblastiach Španielska pre široký okruh klientov. Naša ponuka je určená pre každého, kto má ambície zdokonaliť sa v španielskom jazyku a spoznať kultúru Španielska. Neexistuje efektívnejší spôsob zdokonaľovania sa v jazyku. V domácom prostredí Vám nikto nezaručí výborné výsledky po absolvovaní akéhokoľvek intenzívneho kurzu! V krajine pôvodu španielčiny to musí byť predsa len lepšie! Alcanza © 2012

Newsletter

Zaregistrujte sa do nášho newsletteru a pravidelne od nás dostávajte novinky a akciové ponuky e-mailom.