Úvod / Oblasti / Sevilla

Sevilla

Sevilla je hlavným mestom autonómneho spoločenstva v Andalúzii a Seville provincie Španielsko. Nachádza sa na rovine rieky Guadalquivir. Jeho populácia má 704 000 obyvateľov s rozlohou 140 km². Sevilla je zážitok, zmes maurskej architektúry, krásne paláce zo 17. storočia a zoskupenie ulíc a uličiek s tapas barov.

Podnebie:

Sevilla má horúce letné stredomorské podnebie . Ročná priemerná teplota je 18,6 ° C. Priemerná teplota v lete je 35 ° C, v zime je tak nízke, ako 12 ° C.

Dominanty mesta :

  •  Metropol Parasol, monumentálne slnečníky.
  • Parque del Alamillo y San Jeronimo, najväčší park v Andalúzii.
  •  Flamenco Múzeum umenia v Manuel Rojas Marcos ulici.
  •  Katedrála Santa Maria de la Sede - Toto je tretia najväčšia katedrála v Európe. Pôvodne bola postavená ako mešita v 12. storočí. Jeho 328 stôp vysoký minaret je teraz hodín Giralda veža. Krištof Kolumbus je pochovaný v katedrále.
  •  Museo de Bellas Arte s- Toto múzeum sa nachádza v bývalom kláštore, má niekoľko majstrovských diel vo svojich zbierkach. Diel Goya, Murillo, Ribera Millian a zdieľa priestor s modernými umeleckými výstavami.
  •  Jednou z najpopulárnejších štvrtí v Seville, Triana , bolo hlavné centrum vo vývoji flamenca.

Miestne špeciality:

  • Grilované plody mora :  chobotnice, mečúne, žraloky ostnaté.
  • Nesladké koláče tejto provincie sú polvorones.
  • Sendvič známy ako serranito.

Zaujímavosti:

SPAL je najstaršie známe meno Seville. Patrí k najvzrušujúcejším miestam v krajine. Je tým najšpanielskejším mestom, domovom flamenca a býčích zápasov. Triana , hlavné centrum vo vývoji flamenca. Sevilla má širokú škálu zábavy celý deň, ale najmä z neskorého večera do skorých ranných hodín. Casco Antiguo : Je to staré mesto zo Sevilly, jedno z hlavných nákupných a nočných centier. Okrem toho je Sevilla tiež považované za významné technologické a výskumné centrum pre obnoviteľné zdroje energie a leteckého priemyslu.

Alcanza — študijné pobyty v Španielsku

ALCANZA zabezpečuje profesionálny servis v oblasti zahraničného štúdia vo vybraných oblastiach Španielska pre široký okruh klientov. Naša ponuka je určená pre každého, kto má ambície zdokonaliť sa v španielskom jazyku a spoznať kultúru Španielska. Neexistuje efektívnejší spôsob zdokonaľovania sa v jazyku. V domácom prostredí Vám nikto nezaručí výborné výsledky po absolvovaní akéhokoľvek intenzívneho kurzu! V krajine pôvodu španielčiny to musí byť predsa len lepšie! Alcanza © 2012

Newsletter

Zaregistrujte sa do nášho newsletteru a pravidelne od nás dostávajte novinky a akciové ponuky e-mailom.