Úvod / Štúdium v Španielsku / Starostlivosť o študentov

Starostlivosť o študentov

Hostiteľská rodina

Hostiteľská rodina sa v maximálnej miere snaží pomôcť s adaptáciou na nové prostredie. Práve hostiteľskú rodinu považujeme za základ pobytu, aby sa v nej študent cítil ako další člen rodiny. Kedykoľvek sa na ňu môže obrátiť v akýchkoľvek bežných situáciach, či už ohľadom spolunažívania alebo školy.

Miestny koordinátor

Naša organizácia má vybudovanú rozsiahlu sieť koordinátorov, ktorí majú študenta na starosti od momentu jeho príchodu až po deň jeho odchodu. Počas prvých týždňov pobytu sa koordinátor osobne stretne s každým študentom a pomôže mu so všetkými formalitami, poradí mu s výberom predmetov a s adaptáciou v novom prostredí a hostiteľskej rodine. Pravidelne ho navštevuje, udržiava s ním telefonický kontakt. Študent sa môže obrátiť na koordinátora s akýmkoľvek problémom.

Alcanza

Pokiaľ by študent alebo jeho rodičia pociťovali nejakú jazykovú bariéru vzhľadom k hostiteľskej rodine alebo miestnemu koordinátorovi, vždy počas pobytu sa môžu obrátiť na nás v akejkoľvek veci.

Alcanza — študijné pobyty v Španielsku

ALCANZA zabezpečuje profesionálny servis v oblasti zahraničného štúdia vo vybraných oblastiach Španielska pre široký okruh klientov. Naša ponuka je určená pre každého, kto má ambície zdokonaliť sa v španielskom jazyku a spoznať kultúru Španielska. Neexistuje efektívnejší spôsob zdokonaľovania sa v jazyku. V domácom prostredí Vám nikto nezaručí výborné výsledky po absolvovaní akéhokoľvek intenzívneho kurzu! V krajine pôvodu španielčiny to musí byť predsa len lepšie! Alcanza © 2012

Newsletter

Zaregistrujte sa do nášho newsletteru a pravidelne od nás dostávajte novinky a akciové ponuky e-mailom.