Úvod / / O nás

O nás

ALCANZA zabezpečuje profesionálny servis v oblasti zahraničného štúdia vo vybraných oblastiach Španielska pre široký okruh klientov. Naša ponuka je určená pre každého, kto má ambície zdokonaliť sa v španielskom jazyku a spoznať kultúru Španielska. Neexistuje efektívnejší spôsob zdokonaľovania sa v jazyku. V domácom prostredí Vám nikto nezaručí výborné výsledky po absolvovaní akéhokoľvek intenzívneho kurzu! V krajine pôvodu španielčiny to musí byť predsa len lepšie!
Sme pripravení poskytnúť Vám tie najlepšie služby, aby Vaša spokojnosť bola na najvyššej úrovni. Budeme sa snažiť vytvoriť Vám, čo najvhodnejšie podmienky a prispôsobíme Vám svoj čas a služby do takej miery, ktorá nie je v rozpore so zaužívanými pravidlami.

ALCANZA je PRVÁ, ktorá poskytuje svoje služby za najnižšie ceny a nemusí spolupracovať s ďalším partnerom v Španielsku a to vďaka skvelým kontaktom v samotnom Španielsku a širokej sieti koordinátorov.

Sme jediní svojho druhu, ktorí Vám ponúkajú bonusové balíčky a mnoho ďalších lákavých ponúk!
ALCANZA vyberá pre Vás starostlivo tie najkvalitnejšie školy a rodiny!

Profesionálny prístup, kvalitné služby,  výborná starostlivosť o klientov a flexibilita z našej strany sú pre nás na prvom mieste!
Neváhajte a kontaktujte nás! Vždy a radi odpovieme na všetky vaše otázky!
Váš tím ALCANZA! Tešíme sa na spoluprácu práve s VAMI!

Alcanza — študijné pobyty v Španielsku

ALCANZA zabezpečuje profesionálny servis v oblasti zahraničného štúdia vo vybraných oblastiach Španielska pre široký okruh klientov. Naša ponuka je určená pre každého, kto má ambície zdokonaliť sa v španielskom jazyku a spoznať kultúru Španielska. Neexistuje efektívnejší spôsob zdokonaľovania sa v jazyku. V domácom prostredí Vám nikto nezaručí výborné výsledky po absolvovaní akéhokoľvek intenzívneho kurzu! V krajine pôvodu španielčiny to musí byť predsa len lepšie! Alcanza © 2012

Newsletter

Zaregistrujte sa do nášho newsletteru a pravidelne od nás dostávajte novinky a akciové ponuky e-mailom.