Úvod / Výhody / Chceš šikovný tablet na štúdium?

Chceš šikovný tablet na štúdium?

Máš jedinečnú príležitosť dostať od nás skvelý Tablet k tvojmu ročnému pobytu v Španielsku.

Stačí, ak sa rozhodnete pre ročný pobyt v Španielsku práve u nás a stihnete sa prihlásiť na pobyt do 31.marca. Automaticky tak získate tablet k ročnému pobytu a nemusíte sa trápiť zháňaním a míňaním ďalších peňazí za iný tablet. 

Prečo práve tablet?

Je to jednoduché! Lebo tablet je na základe naších skúseností nevyhnutnou pomôckou študenta, ktorý ide na tak dlhý pobyt, lebo je malý a ľahký na prenos, môže s ním telefonovať s rodičmi cez internet, prípraviť si rôzne prezentácie a referáty do školy, či sa vo voľnom čase zabaviť kdekoľvek.

 

Alcanza — študijné pobyty v Španielsku

ALCANZA zabezpečuje profesionálny servis v oblasti zahraničného štúdia vo vybraných oblastiach Španielska pre široký okruh klientov. Naša ponuka je určená pre každého, kto má ambície zdokonaliť sa v španielskom jazyku a spoznať kultúru Španielska. Neexistuje efektívnejší spôsob zdokonaľovania sa v jazyku. V domácom prostredí Vám nikto nezaručí výborné výsledky po absolvovaní akéhokoľvek intenzívneho kurzu! V krajine pôvodu španielčiny to musí byť predsa len lepšie! Alcanza © 2012

Newsletter

Zaregistrujte sa do nášho newsletteru a pravidelne od nás dostávajte novinky a akciové ponuky e-mailom.