Úvod / Štúdium v Španielsku / Postup vybavovania programu

Postup vybavovania programu

1. Nezáväzná prihláška na pobyt 

Po prečítaní prospektu o pobyte v Španielsku máte možnosť vyplniť nezáväznú prihlášku a poslať ju:

2. Zaslanie predbežných informácií

Na základe nezáväznej prihlášky, Vám budú zaslané predbežné informácie: cenová ponuka, štruktúra poistenia, návrh zmluvy a všeobecné podmienky programu. Následne Vás kontaktujeme za účelom dohodnutia osobného stretnutia, ktorý absolvujete priamo v našej agentúre (v prípade, že sa nachádzate príliš ďaleko od našej kancelárie, sme otvorený aj možnosti priblížiť sa k Vám).

3. Nezáväzné osobné stretnutie

Osobné stretnutie považujeme za najdôležitejšiu súčasť prihlasovania. Na pohovore budú dohodnuté všetky záležitosti ohľadom ceny pobytu, výber destinácie, prípadne hostiteľskej rodiny (ak by boli nejaké nezvyčajné požiadavky, budeme sa snažiť Vám vyhovieť). Osobných stretnutí sa vždy zúčastňuje aj konateľ Alcanza, ktorý strávil rok v Španielsku a budete tak môcť získať odpovede na všetky Vaše otázky ohľadom pobytu.

Formulár do programu obsahuje tieto náležitosti:

  • všeobecné informácie o študentovi a jeho záujmoch         
  • list pre hostiteľskú rodinu 
  • školské výsledky za posledné tri roky 
  • odporučenie učiteľa španielčiny
  • súhlas rodičov a ich podpis
  • fotoalbum

4. Rozhodnutie

Ak ste sa rozhodli absolvovať pobyt v Španielsku s nami,  je potrebné nám zaslať *vyplnený Formulár do programu spolu s overenými kópiami vysvedčení(v španielskom jazyku) za posledné 3 roky.
Prosíme, pošlite Formulár do programu čo najskôr, pretože je o program veľký záujem a jeho kapacita je obmedzená. 
*Ak by ste mali nejaké problémy pri vyplňovaní formuláru, kontaktujte nás. ALCANZA si neúčtuje registračný poplatok za podanie prihlášky.

5. Zálohová faktúra

Následne Vám zašleme zálohovú faktúru na čiastku min. 1000€ z celkovej ceny programu spolu so zmluvou. Pokiaľ by ste do programu neboli prijatí, samozrejme Vám túto zálohu v plnej výške vrátime.

6. Potvrdenie o prijatí do programu

V momente kedy vyberieme tú najvhodnejšiu hostiteľsku rodinu obdržíte od nás potvrdenie o prijatí do programu. Dalším krokom bude zaslanie prihlášok na 3 školy v okolí vybranej rodiny, aby študent nemusel dochádzať. Presne umiestnenie na konkretnej škole budeme vedieť až v druhej polovici júna (ročné a polročné pobyty - september) či novembra (polročné pobyty - február) kedy prebiehaju všetky zápisy na školách.

7. Predodchodové stretnutie

V priebehu augusta(ročné a polročné pobyty - september) /januára(polročné pobyty - február)  Vás pozveme na informačnú schôdzku. Dostanete všetky potrebne a detailne informácie o ceste, príchode a programe počas prvých dní pobytu a tiež aj odpovede na posledné otázky, ktoré Vás budú zaujímať pred odchodom. Na tomto stretnutí tiež obdržíte od nás Váš bonus k pobytu notebook- fotoaparat. Doprava na letisko je vlastná. Letenku si môžete zaobstarať individuálne cez akúkoľvek leteckú spoločnosť, ktorá sprostredkováva lety do danej destinácie alebo nás kontaktujte a my Vám ochotne pomôžeme. Po prílete budete na letisku vyzdvihnutý miestnym koordinátorom alebo priamo hostiteľskou rodinou.

8. Priebeh pobytu a návrat

Počas štúdia na strednej škole sa zoznámite so španielskou kultúrou, zdokonalíte svoju úroveň španielskeho jazyka a spoznáte množstvo nových ľudí. V priebehu pobytu Vám bude k dispozícií miestny koordinátor. Po ukončení programu Vám radi pomôžeme s rezerváciou spiatočnej letenky.

 

 

Alcanza — študijné pobyty v Španielsku

ALCANZA zabezpečuje profesionálny servis v oblasti zahraničného štúdia vo vybraných oblastiach Španielska pre široký okruh klientov. Naša ponuka je určená pre každého, kto má ambície zdokonaliť sa v španielskom jazyku a spoznať kultúru Španielska. Neexistuje efektívnejší spôsob zdokonaľovania sa v jazyku. V domácom prostredí Vám nikto nezaručí výborné výsledky po absolvovaní akéhokoľvek intenzívneho kurzu! V krajine pôvodu španielčiny to musí byť predsa len lepšie! Alcanza © 2012

Newsletter

Zaregistrujte sa do nášho newsletteru a pravidelne od nás dostávajte novinky a akciové ponuky e-mailom.