Ubytovanie

Študenti sa umiestňujú po oblastiach Španielska, ktoré poskytujeme, Najvhodnejším riešením je bývanie v rodine, väčšina hostiteľských rodín patrí k strednej vrstve a býva v mestských bytoch. Študenti sú umiestnení do hostiteľských rodín (s úhradou nákladov na ubytovanie a stravu) nie do dobrovoľníckych rodín (bez akejkoľvek úhrady). Naša agentúra starostlivo vyberá hostiteľské rodiny, aby spokojnosť bola na oboch stranách, čo najvyššia.

Študent má zabezpečenú plnú penziu a rodina prijíma študenta ako ďalšieho člena rodiny. Snažíme sa takisto bydlisko rodiny vybrať, čo najbližšie ku škole, aby nemusel dochádzať miestnou dopravou.

Hostiteľské rodiny vyberáme pre študentov na základe nimi vyplneného formulára a pri následnom výbere zohľadňujume podstatné náležitosti vyplnenej prihlášky. Práve to je garanciou spokojnosti jednak študenta s hostiteľskou rodinou, ale aj samotnej hostiteľskej rodiny so študentom.

Alcanza — študijné pobyty v Španielsku

ALCANZA zabezpečuje profesionálny servis v oblasti zahraničného štúdia vo vybraných oblastiach Španielska pre široký okruh klientov. Naša ponuka je určená pre každého, kto má ambície zdokonaliť sa v španielskom jazyku a spoznať kultúru Španielska. Neexistuje efektívnejší spôsob zdokonaľovania sa v jazyku. V domácom prostredí Vám nikto nezaručí výborné výsledky po absolvovaní akéhokoľvek intenzívneho kurzu! V krajine pôvodu španielčiny to musí byť predsa len lepšie! Alcanza © 2012

Newsletter

Zaregistrujte sa do nášho newsletteru a pravidelne od nás dostávajte novinky a akciové ponuky e-mailom.